Szukaj na tym blogu

wtorek, 8 lipca 2014

Waffle Bar - Bar Gofrowy


...................................................................
Bar Gofrowy

Coś z czym jeszcze nigdy się nie spotkałam na polskich przyjęciach, ale wydaje mi się arcy ciekawą propozycją - Bar Gofrowy. Przywodzący na myśl wakacje nad morzem i budki z goframi przy promenadzie... mmm można się rozmarzyć. To dodatek, który chyba lubi każdy, tym bardziej, że dodatki można sobie wybrać według uznania. Jedni uwielbiają na nich praktycznie wszystko, im więcej tym lepiej. Inni za to oddadzą wszystko za świeżą chrupiącą porcję posypaną tylko cukrem pudrem. 

blovelyevents.com

Ciepłe chrupiące gofry oraz moc dodatków na stole. Pokrojone świeże owoce - sprawdzą się truskawki, borówka amerykańska, ananasy i brzoskwinie w syropie, maliny czy kiwi. Im bardziej kolorowo tym lepiej. 

Poza tym niezbędna będzie bita śmietana w sprayu, słodkie syropy i polewy oraz cukier puder. Można się również pokusić o płynną czekoladę, a no i oczywiście mile widziana będzie marmolada lub dżem.

theweddingdesigndirectory.com

Przy odpowiednim przygotowaniu tego typu bar świetnie się nada również na ślub wegetariański lub na przyjęcie, na którym macie sporo gości o takich preferencjach kulinarnych. Wówczas można przygotować gofry np. bez jajek. 

mealsandmiles.com
theunveiledtruth.blogspot.com

Ciekawym sposobem podania jest zrobienie stołu z instrukcją "produkcji" swojego ulubionego gofra. Na stole ułóż papierowy obrus, na którym będzie można wypisać 4-5 kroków przygotowania tego pysznego deseru, np.:
  • na szczycie stołu napis - "Witaj w Gofrowym Barze"
  • krok 1 - "Weź swojego gofra"
  • krok 2 - "Posmaruj czym lubisz" (tu podaj np. bitą śmietanę w sprayu, Nutellę i dżem)
  • krok 3 - "Wybierz swoje owoce" (truskawki, maliny, borówki, banany i czego tylko dusza zapragnie)
  • krok 4 - "Dodaj ulubioną polewę" (podaj buteleczki ze smakowymi polewami, płynną czekoladę lub syrop klonowy)
  • dla największych łasuchów można dodać krok 5 - "Posyp dla lepszego smaku" (kolorowe posypki, wiórki czekoladowe lub kokosowe oraz pokruszone orzechy)
www.enrichedevents.ca

Fakt, jeśli zdecydujecie się na gofrowe szaleństwo, będą Wam potrzebne gofrownice oraz osoba, która będzie na bieżąco donosiła gofry dla łakomczuchów przy stole, ale dla tego smaku chyba warto...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli podoba Ci się ta strona - Polub Nas

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

źródła

Staram się pod każdym ze zdjęć zamieścić źródło, z którego ono pochodzi. Częściowo może to Wam pomóc w odnalezieniu miejsca, gdzie możecie zamówić np. zaproszenie, które Wam się spodobało.

Zdjęcia są głównie inspiracją, więc nie mam pojęcia czy firmy kryjące się w źródłach są godne polecenia czy nie. Polecam, więc przed zamówieniem poczytać opinie :)

www.google.com (dla tych, do których nie udało mi się znaleźć właściciela)

Jeśli znalazłeś tu swoje zdjęcie i pod nim niewłaściwe źródło. Napisz do mnie, a szybko to naprawimy:)