Szukaj na tym blogu

wtorek, 24 czerwca 2014

Dobre Pomysły Ślubne - Klapki dla gości

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu zrzuciła szpilki, bo w nich nie wytrzymała podczas imprezy lub tańca. Niejedna pewnie i na boso wracała, bo nowe cudeńka na jej stopach okazały się istnym koszmarem dla stóp. 

A co gdyby Para Młoda dbając o dobro i wygodę swoich gości zapewniła im mały zestaw ratunkowy w postaci pary klapeczek? Zestaw takiego obuwia jest stosunkowo niedrogi, a zapewne przyda się niejednej roztańczonej osobie i oszczędzi niepotrzebnych pęcherzy i bólu.


...................................................................
Buty ratunkowe 
- do tańca dla gości


kelstudiosentertainment.blogspot.com

Podczas ślubu w plenerze, np. na plaży, kosz z klapkami może być również ciekawą dekoracją i urozmaiceniem. Jednak uważam, że ten dodatek doskonale sprawdzi się na weselu w każdym wydaniu (na eleganckim przyjęciu można je wystawić do dyspozycji gości np. dopiero po oczepinach).

Internet

estilomodaweddingdressesuk.blogspot.com
bravoevents.wordpress.com
itsabrideslife.com
www.theeburycollection.com

Internet


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli podoba Ci się ta strona - Polub Nas

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

źródła

Staram się pod każdym ze zdjęć zamieścić źródło, z którego ono pochodzi. Częściowo może to Wam pomóc w odnalezieniu miejsca, gdzie możecie zamówić np. zaproszenie, które Wam się spodobało.

Zdjęcia są głównie inspiracją, więc nie mam pojęcia czy firmy kryjące się w źródłach są godne polecenia czy nie. Polecam, więc przed zamówieniem poczytać opinie :)

www.google.com (dla tych, do których nie udało mi się znaleźć właściciela)

Jeśli znalazłeś tu swoje zdjęcie i pod nim niewłaściwe źródło. Napisz do mnie, a szybko to naprawimy:)