Szukaj na tym blogu

czwartek, 19 czerwca 2014

Śluby tematyczne - Morskie Bukiety

Bukiety w tematyce morskiej nie mogłby się obyć bez muszli. Bukiety z muszli zachwycają swoim bogactwem wzorów i oryginalnością. Muszle mogą być także jedynie ozdobą i uzupełnieniem klasycznej wiązanki kwiatowej. Akcent morski wówczas będzie bardziej subtelny.

Płaskie, okrągłe i bardzo szpiczaste, białe, kremowe, brązowe lub nawet różowe. Wybór kształtów i kolorów jest naprawdę duży. Każdy z bukietów może zostać stworzony specjalnie dla Ciebie i według Twoich wymagań. ..............................................................................

Bukiety Morskiee-koncept.com.pl
Bukiety z muszli świetnie nadają się na bardzo upalne dni, gdyż poprostu nie wymagają wody. Nie ma, więc obaw, że zwiędnie albo gorąc im zaszkodzi. Poza tym jest to piękna pamiątka, która może z Wami zostać na zawsze.

Jeśli chciałabyś taką oryginalną wiązankę, jednak uważasz, że koszty są zbyt wysokie (ceny zaczynają się od 250 zł do nawet 800 zł), możesz wynająć taki bukiet. Fakt, nie będziesz miała pamiątki, ale efekt podczas uroczystości murowany.

e-koncept.com.pl
styldeco.eu
e-koncept.com.pl


e-koncept.com.plwww.weddingomania.com
pl.dawanda.com
www.weddingomania.com

www.weddingomania.com

www.weddingomania.com

Stunning Beach Wedding Bouquets
www.weddingomania.com

www.weddingomania.com
www.weddingomania.com
www.wedding-flowers-and-reception-ideas.com

www.weddingomania.com
bunchesdirect.org

nationtrendz.com

www.callingithome.com

www.outerinner.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli podoba Ci się ta strona - Polub Nas

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

źródła

Staram się pod każdym ze zdjęć zamieścić źródło, z którego ono pochodzi. Częściowo może to Wam pomóc w odnalezieniu miejsca, gdzie możecie zamówić np. zaproszenie, które Wam się spodobało.

Zdjęcia są głównie inspiracją, więc nie mam pojęcia czy firmy kryjące się w źródłach są godne polecenia czy nie. Polecam, więc przed zamówieniem poczytać opinie :)

www.google.com (dla tych, do których nie udało mi się znaleźć właściciela)

Jeśli znalazłeś tu swoje zdjęcie i pod nim niewłaściwe źródło. Napisz do mnie, a szybko to naprawimy:)