Szukaj na tym blogu

wtorek, 5 sierpnia 2014

Papierowe Bukiety Ślubne

Papier może wydawać się mało elegancki, bo co eleganckiego może być w kartkach, gazetach czy bibule. Wykonane z tych materiałów dekoracje i ozdoby kojarzą się bardziej ze szkolnymi zajęciami z plastyki niż z szykownym bukietem ślubnym. Myślę jednak, że po obejrzeniu tej galerii, co niektórzy zmienią swoje zdanie na ten temat. A więc witam Was w zaczarowanym świecie origami. Cudowne kompozycje ręcznie robione przez uzdolnione artystyczne dusze. 


..................................................................
Kusudama - Kwiatowe Origami


Kusudama to ozdoba zrobiona z kwiatów wykonanych metodą origami. Coraz częściej jest ona wykorzystywana jako bukiet ślubny. Kwiaty mogą zostać ozdobione diamencikami lub perłami, dodany może zostać również tiul, koronki i ozdobne pręciki. Bukiet można stworzyć w dowolnym kolorze, a że papier można kupić w niemal każdej barwie, na brak wyboru, więc nikt nie może narzekać. Na ekologiczne wesela można wykorzystać jako materiał nawet stare gazety z recyklingu.

zakatekniezwyklychpomyslow.blogspot.com

pinterest.com
zakatekniezwyklychpomyslow.blogspot.com

folksy.com


jamiescraftroom.blogspot.com

zakatekniezwyklychpomyslow.blogspot.com
etsy.com

etsy.com


MiniArt, pl.dawanda.com

Kwiaty wykonane tą metodą możecie również połączyć z papierowymi różyczkami lub nawet z żywymi kwiatami np. hortensjami. 

www.daverobbinsphotography.com

..................................................................
Papierowe Bukiety


Bukiety z papieru można wykonać różnymi technikami. Niektóre wiązanki potrafią wyglądać bardzo realistycznie, a inne zabawnie. Niewątpliwie mają one wszystkie jedną wspólną zaletę, nie musicie się martwić czy kwiaty przetrwają wysokie temperatury w lecie czy mróz i zimno w zimie. 

emmalinebride.com


www.rocknrollbride.com
offbeatbride.com

mojkrzyzykowyswiat.blogspot.com


www.theweddingspecialists.netsweetvioletbride.com
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli podoba Ci się ta strona - Polub Nas

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

źródła

Staram się pod każdym ze zdjęć zamieścić źródło, z którego ono pochodzi. Częściowo może to Wam pomóc w odnalezieniu miejsca, gdzie możecie zamówić np. zaproszenie, które Wam się spodobało.

Zdjęcia są głównie inspiracją, więc nie mam pojęcia czy firmy kryjące się w źródłach są godne polecenia czy nie. Polecam, więc przed zamówieniem poczytać opinie :)

www.google.com (dla tych, do których nie udało mi się znaleźć właściciela)

Jeśli znalazłeś tu swoje zdjęcie i pod nim niewłaściwe źródło. Napisz do mnie, a szybko to naprawimy:)