Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 lipca 2014

Candy Bar - Słodki Stół

...................................................................
Słodki Stół


Przywędrował do nas zza oceanu, coraz popularniejszy na naszym rodzimym rynku weselnym - Candy Bar - to po prostu świat kolorowych cukierków, żelków, pianek i ciasteczek, któremu nikt się nie oprze. Słodkie przekąski te znane i lubiane, jak i te bardziej wyrafinowane. Co znajdzie się na takim stole, zależy tylko i wyłącznie od Waszych upodobań. Jego obecność zapewne docenią najbardziej najmłodsi goście, ale i starsi pewnie nie odmówią sobie chwili słodkiej przyjemności. 

ediblecraftsonline.com

Słodki stół może wystawiać wszelkiego rodzaju ciasteczka, makaroniki, karmelki, landrynki, draże, gumy do żucia czy lizaki. Jest także piękną dekoracją, a jego kolor bądź styl możemy dopasować praktycznie do każdego wnętrza lub dostosować do koloru przewodniego Waszego wesela.
Candy Bar w dosłownym tłumaczeniu oznacza Bar Cukierkowy. Dla tych lubujących się w drażach, landrynkach i karmelkach możecie stworzyć stół zawierający tylko i wyłącznie cukierki.

etsy.com
Istotna jest również dekoracja nie tylko na stole, ale i wokół stołu. Sprawdzą się tu wszelkiego rodzaju papierowe rozety, pompony, lampiony czy nawet pasujące do wnętrza sali parawany. Sprawią one, że miejsce Candy Baru będzie będzie przyciągać wzrok, a tym samym będzie ważnym elementem dekoracyjnym całego przyjęcia.

Internet

Podczas ślubu plenerowego, niektóre cukierki czy ciasteczka warto umieścić w zamykanych słojach, tak aby niepotrzebnie nie zwabiały owadów. Dzięki zamknięciu niektóre przysmaki nie wchłoną wilgoci i będą nadal chrupiące i świeże. 

Internet

Przygotowanie tego Słodkiego Kącika możemy zlecić firmie lub przygotować samemu. Jeśli zajmiemy się tym sami, zadbajmy o odpowiednie pojemniki i tacki, które pozwolą ładnie wyeksponować Wasze ulubione słodycze. Ozdobne słoje czasem można wypożyczyć bezpośrednio w restauracji, w której organizujecie przyjęcie lub poszukać w internecie firmy wynajmujących akcesoria na przyjęcie. Uzupełnić możecie je samodzielnie czym tylko dusza zapragnie.

www.showroomstudio.pl
Nie przejmujcie się jeśli podoba Wam się pomysł Słodkiego Stołu, ale Wasz budżet nie zniesie kolejnego zlecenia czy wynajęcia ozdobnych stojaków i stenderów. Jako pojemniki można użyć także zwykłych słoików czy domowych pojemników na makarony, ryż i inne artykuły spożywcze lub nawet wazony z przeźroczystego szkła lub plastiku. Dobrze jeśli są one takie same, a jeśli nie to postarajcie się dodać jakiś wspólny element dekoracyjny w postaci kolorowej kokardy lub naklejek np. z podpisem, co dany pojemnik zawiera. Słodycze możecie zakupić w hurtowni, co pozwoli na nieco oszczędności, a w cukierni, która przygotowuje Wasz tort i ciasta na ślub, zapytajcie o zniżkę na kilka dodatkowych ciasteczek i makaroników.


boards.weddingbee.com


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli podoba Ci się ta strona - Polub Nas

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

źródła

Staram się pod każdym ze zdjęć zamieścić źródło, z którego ono pochodzi. Częściowo może to Wam pomóc w odnalezieniu miejsca, gdzie możecie zamówić np. zaproszenie, które Wam się spodobało.

Zdjęcia są głównie inspiracją, więc nie mam pojęcia czy firmy kryjące się w źródłach są godne polecenia czy nie. Polecam, więc przed zamówieniem poczytać opinie :)

www.google.com (dla tych, do których nie udało mi się znaleźć właściciela)

Jeśli znalazłeś tu swoje zdjęcie i pod nim niewłaściwe źródło. Napisz do mnie, a szybko to naprawimy:)